Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm Fragmanı İzle 30 Mayıs 2012

Yeni Bölüm Çarşamba Akşamı
Star Tv‘de yeni bölümlerini izleyicilerle buluşturmaya devam eden Muhteşem Yüzyıl her geçen bölümüyle sevenlerini hayretler içerisinde bırakmaya devam ediyor. Çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde sevenlerini bir çok sürpriz bekliyor. Geçtiğimiz bölümde İbrahim ile Nigar arasındaki aşk ortaya çıkmıştı. Ama bu aşk bir sır gibi saklanmakta. Gizli aşkı öğrenen Hürrem gerçeği Sultan Süleyman‘a söyleyecek mi? Muhteşem Yüzyıl‘ın merakla beklediğiniz 62. Bölüm Fragmanı hd kalitede sizler için eklenmiştir. Yeni bölüm fragmanlarınıda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm 30 Mayıs 2012 Çarşamba Akşamı 20:00′da Star Tv’de.

Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm Tanıtımı:

Bu hafta yayınlanan yeni bölümde her şey ortaya çıkacak. İbrahim ile Nigar’ın yasak aşkını öğrenen Hürrem şaşkınlığını gizleyemez. Mahidevran ile Hüreem tartışırken Sultan Süleyman olaya şahit olur. Mahidevran’ın Hürrem’den yaptıklarının intikamını almak için bir planı vardır. Sultan Süleyman’a Hürrem’i unutturacak bir Cariye gönderir. İbrahim olacaklardan korktuğu için Nigar’ı göndermek ister. Fakat Hürrem Nigar’ı göndermemekte kararlıdır. Valide Sultan sağlık durumundaki gelişme herkes için büyük mutluluk kaynağı olmuştur. Fatma, Şehzade Muhstafanın gönlüne girmek için türlü yollar dener. Sonunda Mustafa Fatma’nın aşkına inanmıştır. Gelişmelerle dolu yeni bölümü kaçırmayın.

Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 30 Mayıs 2012, Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm Fragmanı 30 Mayıs 2012 izle, Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 62. Bölüm Fragmanı 30 Mayıs 2012 izle